Yardımcı Oyuncu OscarlarıGecenin sonunda böyle bir post'u planlarken yeşil sahalara bomba gibi dönen sevgili üstadımız Aceto'nun koyduğu bir resme yorum yaptım. O da sağolsun aynı resimle ilgili post'unda örnekledi. Biz şaşalı çocuklar için anketler yapaduralım, onların gölgesinde kalan partnerleri ise golleri sıralasın. Futbol böyle güzel bir şey zaten. Kral adaylarımız birer asistle geçiştirdiler, yardımcıları ise performansları ile damgayı vurdular maçlara. Tabi ki David Villa ve Lukas Podolski'den bahsediyorum. Biri üç, diğeri iki golle gol krallığında şimdiden kapışmaya başladılar ve formları da ümit verdi. Zevkle izliyorum...


2 yorum:

Adsız dedi ki...

villa'nın yardımcı oyuncu olduğunu düşünmüyorum. sadece daha kötü bir takımda oynuyor. o da değişecektir sanırım bu sezon başında.

ix dedi ki...

aslına bakarsanız haklısınız. villa da üst düzey bir forvet ve kanıtladı zaten. ancak ben post'u düzenlemiş olduğumuz ankete ve ispanya maçı öncesindeki posta göre yazmıştım. gerçi neden villa'nın adını hiç geçirmemişiz diye kendi kendime de merak etmiyor değilim.