Kazım Kazım #18

"bazen, ne yaparsan yap olmuyor, bazen..."

5 yorum:

kekebak dedi ki...

doğrudur, bazen sonuca ulaşmak için her şeyi yaparsınız ama onu bir türlü avucunuzun içine alamazsınız. bazen de ona ulaşamamaya çalışırsınız yapmadıklarınızla. sonucu sabittir bunların değişmez; hüsran,acı,eziklik... aralarındaki terk fark ise birinde hıçkıra hıçkıra ağlayabilirsiniz ama diğerinde üzülmek bile yasaktır size. hangisi türkiye?

ix dedi ki...

annesinin dediği gibi 'çift kişilik' oynadı. ama 11 kişilik oynaması gerekiyordu onun bu maçta. hoş, öyle oynasa da bu formdaki portekiz'i yenmesi pek kolay gözükmüyordu. yine de helal sana kazım.

Adsız dedi ki...

iki kişilik oynasın gönüller çoşsun. ceza sahasında hızlı çoğalabilirsek kanatlardan iyi ortalar çıkarabilir lakin ilk maçta değil ceza sahasında çoğalmak, adam akıllı ceza sahasına bile giremedik...

mew dedi ki...

Fatih terim takımı geriye yaslayıp portekizin bize golu ne zaman atacagını beklemeyi bırakabilseydi belki birseyler yapabilirdik fakat korkakca bir savunma anlasıyla atak düsünmeden su maci berabere bitirebilsek diye cabaları bize yenilgiyi getirdi iste umarım diger maclarda bu korkuyu bir kenara bırakıp isvicreyi daha önce nasıl yendiysek bu seferde yenebiliriz ama korkak futbolla degil atak yapan saldıran bir takımla yapabiliriz ancak..

anial dedi ki...

evet bazen naparsan yap olmuyor, fakat genellikle -ki bu maç da buna bir örnek- yapmadığın için olmuyor.